Szukamy pomocników magazyniera/ komisjonerów /pakowaczy

praca skierowana do osób z okolic  64579 Gernsheim  , praca 2 zmianowa ,stawka 10,15 euro brutto/h , dodatek 6 euro na dzien , kilometrowka , etat ,niemiecka umowa o prace , brak Zeitkonta , polskojęzyczna opieka , kontakt 571 306 086

Start 07.09.2020 ( 10 miejsc pracy) , 14.09.2020 ( 10 miejsc pracy ) , 21.09 ( 10 miejsc pracy) 28 .09 ( 10 miejsc pracy )

Zadania:

  • przepakowywanie paczek i układanie na taśmie
  • komisjonowanie towaru

Oczekujemy:

  • doświadczenie w komisjonowaniu - mile widziane
  • gotowośći do pracy  2 zmianowej
  • gotowośći  do nadgodzin
  • własne auto - mile widziane

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • brak konta do nadgodzin
  • praca na czas okreslony do 23.12.2020
  • stawka godzinowa 10,15 euro brutto plus 6 euro diety na dzien
  • Zapweniamy kilometrowkę
  • możliwość przejęcia najlepszych pracowników przez klienta
  • możliwość nadgodzin
  • opiekę polskojęzycznego  koordynatora