Szukamy Operatorów Maszyn ze znajomością języka niemieckiego Produkcja kartonów

Zadania:

  • bieżąca obsługa maszyn , ustawianie i mocowanie zasobników materiałowych
  • zadbanie o jakość wykonywanych elementów
  • sprawdzanie wymiarów, proporcji i jakości, wykonywanie korekty błędów
  • bieżąca kontrola pracy maszyny z panelów kontrolnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy  i do przeprowadzki do Niemiec
  • umiejetność  szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn ( drukarnia, produkcja )
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  •  długoterminową współpracę , mozliwść sprowadzenia rodziny
  •  zakwaterowanie które zapewnia  pracodawca
  •   pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  •  atrakcyjną stawkę godzinową
  •   punktualne wypłaty
  •   odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  •   opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  •  pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  •   wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)