A RENAFAN gondozó szolgálatunkat a sokszínűség jellemzi. Cégünk sokszínűségét nemcsak az ambuláns, fekvőbeteg és intenzív betegápolás széleskörű választéka mutatja, hanem az is, hogy a legkülönbözőbb ügyfelekkel állunk kapcsolatban, és közel 3000 munkatárssal rendelkezünk: A RENAFAN 47 nemzetet ölel fel, és rendkívül befogadó kultúránkra nagyon büszkék vagyunk.

Betegápoló, és Németországban szeretne dolgozni? Nálunk ez lehetséges! Mi lehetővé tesszük a tökéletes beilleszkedést, és a szakmai végzettség honosításában is segítséget nyújtunk.

Német nyelvű jelentkezését, kérjük, az alábbi hivatkozáson keresztül küldje el hozzánk: http://www.renafan.jobs/einstieg_ungarisch.php

Az Ön feladatai:

  • ügyfeleink ápolása és alapellátása
  • az ápolás gondos dokumentálása
  • a hozzátartozókkal való együttműködés
  • műszakban való munka

Az Ön profilja:

  • sikeresen megszerzett betegápoló/orvostechnikus szakképzettség egy államilag elismert betegápoló-iskolában
  • igazolt 3 éves szakmai tapasztalat kórházban vagy beteggondozó szolgálatnál. A szakmai tapasztalatot tartós munkaviszony keretén belül kellett megszereznie (a gyakornoki illetve az önkéntes munka nem megfelelő).
  • legalább B1-es szintű nyelvvizsga egy elismert nyelviskolánál, az egyes részvizsgákon (beszéd, olvasás, szövegértés, írás) legalább 70 pontot kell elérnie.
  • ha amuláns ápolóként szeretne dolgozni, járművezetési engedély (kizárólag kártyás) és jó járművezetési gyakorlat.

Ezt kínáljuk:

  • Az első munkanapon részletesen betanítjuk a munkába és átfogó üdvözlőcsomagot adunk át Önnek.
  • Az egyik lakóközösségünkben bútorozott szobát bocsátunk rendelkezésére.
  • Segítséget nyújtunk a hivatalos ügyintézéshez, az egészségbiztosítónál való bejelentkezéshez és a bankszámlanyitásnál.
  • Átvállaljuk az igényeinek megfelelő német nyelvtanfolyam költségeit.
  • Segítünk a német hivataloknál a szakképesítés honosításának elintézésekor, és átvállaljuk az ezzel kapcsolatos költségeket.
  • Biztosítjuk a munkába való teljeskörű betanítást.
  • Miután sikeresen elintézte a honosítást, támogatjuk saját lakás keresésében.

Felkeltettük érdeklődését? Ha igen, könnyen és gyorsan adhatja le pályázatát az „1-Klick-Bewerbung” vagy az online pályázati rendszer segítségével. Miután jelentkezése beérkezett hozzánk, ellenőrizzük a csatolt dokumentumokat, és két héten belül visszajelzést adunk Önnek. Azokat a pályázókat, akiket személyesen szeretnénk megismerni, meghívjuk Németországba a jelentkezők napjára. A részvételhez az általunk küldött hivatalos meghívó feltétlenül szükséges. Örömmel várjuk jelentkezését!