Dla naszego klienta szukamy Operatora wiertnicy  horyzontalnej z komunikatywnym niemieckim , praca od zaraz , delegacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wiercenia
  • obsługa maszyn i sprzetu budowlanego
  • wykonywanie odwiertów poziomych i pionowych.

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży inżynierii lądowej, budownictwa podziemnego lub tunelowego
  • komunikatywnej znajomośći  języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto;
  • mile widziane prawo jazdy kat. C+E.
  • gotowośći  do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w mieszkaniu o wysokim standardzie
  • pokrycie kosztów pobytu dziecka Pracownika w przedszkolu
  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne i chorobowe
  • niezbędne narzędzia do pracy i odzież roboczą
  • opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt pod numerem 0048 571 306 086