Poszukujemy dla naszego klienta w Kolonii od zaraz:

Kierowce CE k/m

Zadania:

- Kierowanie ciezarowki
- Pomoc przy rozładunku

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )
- Prawo jazdy C
- Karta kierowcy i wszystkie moduly

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę mozliwe
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie  CV na adres mailowy:

moenchengladbach@workservice.de

 W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami.

+49 (0) 2161 - 62 123 91

+49 (0) 160 - 531 50 12

Naszy oddział w centrze Mönchengladbach:

Work Service Deutschland GmbH
Stepgesstraße 33-35
41061 Mönchengladbach