Dla naszego klienta niemieckiegomającego swoją siedzibę w Erfurcie  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowyKomisjoner odzieży sportowej

OPIS STANOWISKA:

  • Komisjonowanie towaru, przyjęcie i wysyłka towaru
  • Proste czynności magazynowe
  • Praca na 2 zmiany

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie – stawka podstawowa 8,91 €/godz. + dodatki nocne (25%), niedzielne (50%) i świąteczne (100%)

- Niemiecką umowę o pracę na cały etat

- Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

- Opiekę osoby polskojęzycznej na miejscu

- Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

- Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Erfurt sport

E-Mail: agata.kania@workservice.de
Agata Kania - rekruter personelu Thüringen/Sachsen/Berlin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.