Zadania:
• komisjonowanie produktów spożywczych za pomocą elektrycznego wózka paletowego
• kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem
• Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Wymagania:
• Dyspozycyjność, sumienność, punktualność
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz nadgodzin
• Język niemiecki nie jest wymagany

Oferujemy:
• Umowę o pracę wraz z pełnym pakietem socjalnym
• Wynagrodzenie podstawowe: 9,23 Euro brutto za godzinę plus premia prace powyzej normy
• Polskojęzyczną opiekę na miejscu
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę – płatne miesięcznie (potrącane z pensji)

Ihre Aufgaben:

Kommissionieren mit Handscanner
Bedienung von Flurförderfahrzeugen
Verpacken der Handelsware auf Paletten / Rollies
Wickeln fertiggestellter Paletten

Ihr Profil:

Erfahrung im Kommissionieren
Scannerkenntnisse
Kenntnisse im Bedienen von Flurförderfahrzeugen
Flexibilität und Sorgfalt
Fähigkeit zum selbstständigen und organisierten Arbeiten
Teamfähig und Zuverlässig
Bereitschaft zur Schichtarbeit

Unser Angebot:

Vergütung BAP Tarif
Leistungsprämie
Urlaubsgeld / Weihnachtsgeld
Engagierte, persönliche Betreuung durch das Team Worms
Flurförderfahrzeugschein kann kostenfrei erworben werden

Wir konnten Sie für unser Stellenangebot begeistern? Dann bewerben Sie sich doch gleich!

Das Team Worms freut sich auf Ihre Bewerbung!