Partnerünk részére keresünk Wormsba, azonnali munkakezdéssel Raktárosokat/ Targoncásokat.

Feladat:

  • Àltalános raktári feladatok
  • Kommissiozó Targoncával közlekedni vagy Targoncával közlekedni.
  • Àruösszekészités
  • Àrú be és kipakolása
  • Csomagolás

Feltétel Targoncásoknak:

  • Raktárban szerzett tapasztalatt
  • Targonca jogositvány (magyar nyelvü is jó)
  • Német nyelvtudás (min.: B2)
  • Túlóra vállalása
  • Kitartás
  • Teherbirás
  • 2-3 müszak vállalása

Feltétel Raktárosoknak:

  • Targonca jogositvány elöny de nem feltétel
  • Alap német nyelvtudás szükséges (A2-B1)
  • Jó teherbirás
  • Kitartás

Amit kínálunk:

  • Nincs közvetítési díj
  • 9 hónap után fix béremelés --> 18 hónap után lehetöség hogy a Partnerünk átvegye Önt saját állományába
  • Bérezés:
    • Raktáros: 9,49 EURO/ óra
    • Targoncás: 10,13 EURO/ óra
  • Szálláslehetőség, amennyiben szükséges (Díja a fizetésből kerül levonásra 250 Euro/hó/fö, egyéb felmerülö költség nincsen)
  • Ingyenes Németnyelvü Kommissiozótargonca jogositvány (tanfolyam elvégzése után, csak ha a munkaköréhez szükséges)
  • Munkaruha (dijmentes, ha 6 hónap alatt nem válunk meg egymástól)
    • 1 db acélbetétes cipő
    • 2 db nadrág
    •  2 pár kesztyű
  • Magyar Kapcsolattartó

Felkeltettük az érdeklödését? Küldje el személyes, német nyelvü Önéletrajzát a következö E-mail cimre (tárgyként kérem a betöltendö poziciót irni: Staplerfaher- Targoncás ; Lagerhelfer - Raktáros)

worms@workservice.hu

Vagy vegye fel a kapcsolatot az Ön személyes Kapcsolattartójával: Sándor Krisztina

Telefonszám: 06241 - 707 00 19