Partnerünk részére keresünk Hungen városába, azonnali munkakezdéssel Raktárosokat/ Àrúösszekeszészitöket.

Feladat:

  • Àltalános raktári feladatok
  • Kommissiozó Targoncával közlekedni
  • Àruösszekészités
  • Csomagolás

Követelmény:

  • Saját autó és B kategóriás jogosítvány követelmény (2 fönél legalább 1 autó, szükséges a munkábajáráshoz)
  • Raktárban szerzett tapasztalat követelmény
  • Targoncás jogosítvány és/vagy targoncás tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Fizikai teherbírás
  • Egymüszakos munkarend vállalása (-délutános)
  • Szombatok vállalása

Amit kínálunk:

  • Nincs közvetítési díj
  • Bér bruttó 9,49 EUR/óra
  • Szálláslehetőség, amennyiben szükséges (Díja a fizetésből kerül levonásra 250 Euro/hó/fö, egyéb felmerülö költség nincsen)
  • Normális, igényes környezet
  • 1 szobába maximum 2 fö
  • Prémium lehetöség. (Teljesitmény Prémium)
  • Ingyenes Németnyelvü Kommissiozótargonca jogositvány (tanfolyam elvégzése után)
  • Munkaruha (dijmentes, ha 6 hónap alatt nem válunk meg egymástól)
    • 1 db acélbetétes cipő
    • 2 db nadrág
    •  2 pár kesztyű
  • Magyar Kapcsolattartó
  • Magyar Csoportvezetö

Felkeltettük az érdeklödését? Küldje el személyes Önéletrajzát a következö E-mail cimre:

krisztina.sandor@workservice.de

Vagy vegye fel a kapcsolatot az Ön személyes Kapcsolattartójával: Sándor Krisztina

Telefonszám: 06241 - 707 00 19