Miejsce pracy: Koblenz lub Neuwied

Zadania:

  • Opieka nad grupa pracowników
  • Ogólna koordynacja pracy komisjonerów
  • Szkolenie /wprowadzanie w obowiazki nowych pracowników
  • Motywowanie pracowników
  • Kontrola jakości wykonywanych usług oraz poprawności zamówień
  • Komisjonowanie na podstawie listy zamówień (w zależnosci od sytuacji)
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna
  • Dyspozycyjność, elastyczność, punktualność
  • Czynne prawo jazdy kat. B, wlasny samochod mile widziany
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Osoby bez doświadczenia zawodowego również mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym (data rozpoczęcia i zakończenia pracy zostanie ustalona po uzgodnieniach pracodawcy z pracownikiem)
  • Wynagrodzenie podstawowe: 11.51 € brutto za godzine
  • pracę od poniedziałku do piątku, ewentualnie sobota
  • zmianowy system pracy
  • urlop trwający 24 dni robocze rocznie
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę – płatne miesięcznie (potrącane z pensji)