Dla naszego klienta niemieckiego z siedzibą w Oranienburgu (na północy Berlina) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Komisjoner artykułów spożywczych ( magazyn-mroźnia)

OPIS STANOWISKA

  • Komisjonowanie towaru (monitor)
  • Sortowanie, pakowanie produktów
  • Proste czynności magazynowe
  • Praca od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:

- Podstawowa znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim słownictwa magazynowego

- Prawo jazdy i własny samochód

- Doświadczenie w komisjonowaniu

- Uprawnienia na wózek widłowy

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie – stawka podstawowa 10 euro na godzinę plus dodatki nocne (25%), niedzielne (50%) i świąteczne (100%).

- Niemiecką umowę o pracę na cały etat

- Opiekę osoby polskojęzycznej na miejscu

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

- Zatrudnienie bezpośrednio u klienta po 9 miesiącach za dużo wyższą stawkę!

CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Oranienburg:

E-Mail: Agata.Kania@workservice.de
Agata Kania - rekruter personelu Thüringen/Sachsen/Berlin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami