Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży usług hotelarskich, poszukujemy pracowników na stanowisko:

                                                          Elektryk

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Serwisowanie i naprawa instalacji elektrycznych
  • Diagnoza i naprawa usterek

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie i komunikatywna znajomość języka angielskiego, przede wszystkim słownictwa z tej branży
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Wykształcenie zawodowe jako elektryk, elektroinstalator lub podobny kierunek

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki niedzielne (50%) i świąteczne (100%).
  • Niemiecką umowę o pracę na cały etat
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Elektryk Berlin wraz z informacją dotyczącą oczekiwań finansowych.

E-Mail: grossbeeren@workservice.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.