OPIS STANOWISKA:

-Montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice)

-Instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych

-Montaż ogrzewania podłogowego,

-Drobne prace budowlane

-Układanie przewodów kanalizacyjnych

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie, także na terenie Niemiec

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- gotowość do pracy zmianowej,

- dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

- gotowość do samodzielnej pracy.

- umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych

OFERUJEMY:

-wysokie zarobki w oparciu o doświaczenie i wyksztalcenie,

-umowę o pracę na warunkach niemieckich,

-stabilne zatrudnienie,

-odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych

-ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych z obsługą w języku polskim

-płatny urlop oraz premie świąteczne

-organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

-opiekę i pomoc polskiego pracownika.

 DODATKOWE INFORMACJE:

CV w j. polskim lub w j. niemieckim prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy .PROSIMY O KONTAKT W GODZINACH PRACY BIURA: OD PONIEDZIALKU DO PIATKU OD GODZINY 09:00 DO 17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.