Dla naszego klienta niemieckiego z siedzibą w Hamburgu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (wysokiego składowania)

Opis Stanowiska :

  • Wykonywanie operacji magazynowych: rozładunek i załadunek towaru, transport towaru na terenie magazynu, składowanie
  • Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego stopniu średnim (co najmniej A2)
  • Uprawnienia na wózek widłowy

OFERUJEMY :

  • Legalne zatrudnienie przez niemiecką firmę (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie – 9,85 EUR/godz. + dodatki niedzielne (50%) i świąteczne (100%)
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Hamburg Operator wózka.

E-Mail: Lukas.bonk@workservice.de

Tel. stacjonarny +49 511 33859-762

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.