Jako pracownik magazynu u naszego klienta w Berlinie jesteś odpowiedzialny za załadunek i rozładunek kontenerów z towarem.  Jesteś mobilny, zmotywowany i odpowiada ci praca w godzinach wieczornych?

Pracownik magazynu - załadunek i rozładunek towaru

OPIS STANOWISKA:

  • Załadunek i rozładunek kontenerów z towarem
  • Ogólne prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się
  • Własny samochód
  • Uprawnienia na wózek widłowy

Co zyskasz?

  • Legalne zatrudnienie przez niemiecką firmę (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie – 10,00 EUR/godz. + dodatki niedzielne (50%) oraz świąteczne (100%)
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

Zainteresowany?

W przypadku tej oferty nie zapewniamy kwatery. Mile widziane osoby z Berlina lub okolic. CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Berlin załadunek/rozładunek. Proszę dołączyć skan uprawnień na wózek widłowy.

E-Mail: Agata.Kania@workservice.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.