Dla naszego klienta niemieckiego z siedzibą w Ludwigsfelde (k. Berlina) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (wysokiego składowania)

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie operacji magazynowych: rozładunek i załadunek towaru, transport towaru na terenie magazynu, składowanie
  • Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
  • Ogólne prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego stopniu komunikatywnym (co najmniej A2)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • Własny samochód
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy zmianowej i weekendowej

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie przez niemiecką firmę (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie – od 10,00 EUR/godz. + dodatki niedzielne (50%), świąteczne (100%)
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Opiekę polskiego koordynatora

W przypadku tej oferty nie zapewniamy kwatery. Mile widziane osoby z Berlina lub okolic. CV prosimy przysłać poprzez formularz zgloszeniowy znajdujący się z prawej strony  „Jetzt online bewerben” lub na adres mailowy z dopiskiem praca Berlin Operator wózka. Proszę dołączyć skan uprawnień na wózek widłowy.

E-Mail: Agata.Kania@workservice.de

Agata Kania - rekruter personelu Thüringen/Sachsen/Berlin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.